День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови бібліотекою-філією села Полянська Гута проведено літературну годину «З рідним словом міцніє держава». Під час заходу присутні ознайомились зі сторінками історії української мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Бібліотекар ознайомила учасників заходу з майстрами пера Перечинщини, людьми, які плекають та збагачують нашу мову. Діти переглянули виставку літератури, читали вірші, згадували прислів’я та приказки про мову. Не обійшлось й без мовознавчої гри «Із бабусиної скриньки»,  яку провела завідуюча сільським клубом  Гажак Галина.  У бібліотеці линув сміх та мелодія української пісні «Я маленька українка», яку виконали юні учасники  Юлія Штефаняк, Вікторія Кучерява та Єлізавета  Пулей.

dsc05537 dsc05539 dsc05543 ???????????????????????????????