Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

З 2014-го року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року № 717/2013, День працівників культури та аматорів народного мистецтва став відзначатися 9-го листопада, спільно з Днем української писемності та мови. Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. Саме завдяки відданим своїй справі людям українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує на розвиток держави, розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями, де б ми не були. В сучасному українському суспільстві, де культура часто виявляється непотрібною, важливо визначити і стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу, щоб не опинитися на задвірках культурного прогресу. Тому, що без традиції — нема культури, а без культури — нема нації!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич рідного краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

sdc12595 sdc12599 sdc12603