Правосвідомість і правова культура населення

29 липня на базі центральної районної бібліотеки проведено семінар бібліотечних працівників району на тему «Роль бібліотеки в задоволенні потреб громадян знаннями про право». В сучасних умовах розбудови правової системи України, що базується на зміцненні прав людини і громадянина, важливим є піднесення на належний рівень правосвідомості і правової культури населення. Адже дуже часто життя показує, що громада добре знає свої обов’язки, але погано орієнтується в своїх правах. Тому дуже часто люди потрапляють у непередбачені ситуації. І мета бібліотек, як, можливо, єдиних осередків правової освіти населення – ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі законів та правовому середовищі нашої країни.

З інформацією «Робота бібліотек по правовій освіті та забезпечення юридичною літературою» виступила провідний методист ЦБС Марія Кость. Консультації надали провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Наталія Іванчо, бібліотекар Наталія Луцук, бібліограф ЦБС Тамара Константинова та зав. Інтернет-центром ЦРБ Власта Магада.

Під час семінару була проведена скайп-зустріч з Ужгородським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню. Спеціаліст Ужгородського МЦ БВПД Еріка Петрівна Кинєв розповіла про роботу центру, про його послуги і відповіла на запитання учасників семінару.

У центральній районній бібліотеці щоп’ятниці користувачі бібліотеки мають змогу отримати онлайн-консультацію по правових питаннях від фахівців центру.

IMG_20160729_145027 SDC12046 SDC12051 SDC12052 SDC12054

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>