День Хрещення Київської Русі

28 липня відзначається День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича. Він був внуком святої княгині Ольги. Князь Володимир не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що християнство стало державною релігією Київської Русі. У зв’язку з цим 28 липня в Україні державне свято – День Хрещення Київської Русі.

Відзначаючи державне свято працівники центральної районної бібліотеки підготували книжково-ілюстраційну виставку «Хрещення Київської Русі – початок духовного шляху українського народу», на якій можна ознайомитись з  історичними подіями періоду Київської Русі. До уваги користувачів бібліотеки пропонується мультимедійна презентація про Володимира Великого та відео перегляд «Володимир Великий. Хрещення Русі».

SDC12043 SDC12045