«Бісеринка» збирає друзів!

У бібліотеці-філії с. Сімерки створений і активно працює клуб за інтересами під назвою «Бісеринка». Завідуюча бібліотекою Мар’яна Белеканич разом з учасниками клубу проводить цікаві заняття по виготовленню різних виробів з бісеру. На останньому занятті клубу проведено майстер-клас по виготовленню брелочків з бісеру «Долька апельсина». Брелки – маленькі, але такі необхідні речі. Вони допоможуть не втратити ключі, прикрасять мобільний телефон. Такий милий яскравий аксесуар буде завжди піднімати настрій, нагадуючи про літо. Такі цікаві заходи дуже подобаються користувачам бібліотеки, учасникам клубу за інтересами, і вони із задоволенням відвідують бібліотеку.

IMG_20160713_153405 IMG_20160713_153432 IMG_20160713_154907