Бібліотеки в інформаційному просторі

14 липня на базі бібліотеки-філії с. Порошково проведено тренінг-клас для бібліотечних працівників Перечинського району на тему «Використання соціальних мереж та веб-сайту для реклами послуг бібліотеки». Користувачі бібліотеки-філії с. Порошково привітали учасників заходу цікавою літературно-музичною композицією, яку з ними підготували працівники бібліотеки. З презентацією про бібліотеку виступила завідуюча бібліотеки-філії с. Порошково Діана Борисівна Мороляк. Про соціальні мережі як засіб реклами бібліотечної діяльності розповіла провідний методист ЦБС Марія Кость. Консультацію «Сучасні інструменти бібліотечної реклами і маркетингу»  для працівників провела завідувачка інтернет-центром ЦРБ Власта Магада. Присутні переглянули також відео про бібліотеки майбутнього.

На зустріч з бібліотечними працівниками прийшов журналіст, письменник Олександр Гаврош, який презентував свою нову книгу «Таємниця Ерделі». Це третя книга в його авторській серії “Post scriptum” (після подібних видань про О.Духновича і І. Фірцака), вона містить п’ять авторських матеріалів, ряд текстів самого художника, статтю мистецтвознавця Г.Островського. Письменник подарував свою книгу сільській бібліотеці. Олександр Гаврош вважає себе наполовину корінним жителем села Порошково, адже його коріння походить з цього села. І в бібліотеці він уже постійний користувач.

IMG_4114 IMG_4116 IMG_4122 IMG_4125 IMG_4127 IMG_4130 IMG_4132