Правове виховання неповнолітніх

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика, яка має розпочинатися вже з дитячого садка й початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті. Криміногенна ситуація, яка склалася в Україні, переросла в найбільш небезпечне соціальне лихо. Тому особливою сьогодні є проблема впливу на учнів з різними відхиленнями в моральному розвитку. У роботі з такими підлітками дуже важливим є особистісно орієнтований підхід.

У рамках співпраці центральної районної бібліотеки з Перечинським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції, а саме відділом Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області 24 травня на базі бібліотеки проведено захід правового виховання, спрямований на профілактику правопорушень серед неповнолітніх та з метою попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву. Захід було проведено з п’ятьма підлітками, які проживають у селах нашого району і стоять на обліку у відділі. Провів захід начальник Перечинського РВ КВІ ВДПтС України в Закарпатській області підполковник Муругов В. О. та представники відділу. Учні переглянули також відеофільм про наслідки вчинення злочинів.

SDC11696 SDC11699 SDC11700

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>