Відзначаємо День Європи

20 травня в рамках відзначення Дня Європи Перечинська гімназія зустрічала гостей зі Словаччини – учнів та педагогів із школи Яна Шверма, що в Михайловцях. У Перечинській центральній районній бібліотеці вчитель словацької мови гімназії Годована Мирослава Елемирівна провела цікаве інтеграційне заняття: семикласники-гімназисти та учні з партнерської школи з Михайловців  змагалися в знаннях про Україну та Словаччину. Конкурси включали знання про історію, культуру, звичаї, традиції, про спільне та відмінне національної кухні обох країн. Учні разом співали й танцювали. Заняття виявилось дуже цікавим для всіх учнів.

IMG_7437 IMG_7441 IMG_7460 IMG_7469 IMG_7493