Інформаційно-просвітницька акція в рамках Тижня планування сім’ї

12 травня 2016 року працівники Перечинської центральної районної бібліотеки провели вуличну інформаційно-просвітницьку акцію в рамках Тижня планування сім’ї  та в рамках проекту “Майбутнє варто планувати”, який бібліотека реалізує спільно з Благодійним фондом “Центр громадських ініціатив” за фінансової підтримки “Здоров’я жінок України”. Метою акції було – інформування підлітків, молоді, сімейних пар про важливість здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї та відповідальне батьківство. Протягом акції учасники мали змогу взяти участь у майстер-класі “Виготовлення і плетіння з газетних трубочок”, у конкурсах з призами, та насолодитися виступами юних талантів.

SDC11628 SDC11631 SDC11650 SDC11659IMG_3989IMG_3995IMG_3996IMG_4002IMG_4006SDC11629SDC11640